Sobotní špacír s prověrkou mozkových závitů.

HREY! je týmová, šifrovací hra. Jejím cílem je projít na základě vyřešených zpráv ve správném pořadí všemi stanovišti až do cíle. K nalezení stanoviště budou potřeba vědomosti, šikovnost, pozornost, schopnost orientace, logické myšlení. Při hře ujdete cca 15 km (bez bloudění ☺ ). K dispozici budou 2 druhy nápověd a záchranná obálka s polohou cíle. Všechny týmy se tak mohou dostat do cíle.

7.10.2017 :: Bedřichov

Podrobnosti

Kdy

Sobota, 7.10.2017

Registrace: 8:30, následovat bude posezení u kafíčka spolu s předáním posledních instrukcí

Start: 9:00

Kde

Bedřichov 42, Bedřichov, 679 71, okres Blansko

49.4623617N, 16.4669772E

http://farabedrichov.mtw.cz/

Registrace

Hráči se na hru přihlašují přes webový formulář Přihláška na šifrovačku v Bedřichově a to do soboty 23.9.2017. Tým je tvořen 2–4 osobami.

Účastnický poplatek je 150 Kč/osoba a je v něm zahrnuto sobotní občerstvení (před začátkem hry a po příchodu) a náklady spojené s organizací hry (zadání šifer, materiál, ceny apod.). Startovné se bude vybírat v sobotu na místě.

Upozorňujeme, že hra se bude konat pouze v případě, že se přihlásí min. 3 týmy.

Konec hry

Předpokládané (!) ukončení hry je v sobotu 7.10.2017 kolem 18. hod.

V cíli proběhne vyhlášení výsledků a vysvětlení správného postupu řešení šifer.

Ubytování

Účastníkům můžeme nabídnout možnost přespání před i po závodě, a to buď ve stanu na zahradě (zdarma) nebo v budově (120 Kč/noc). Jelikož však v budově a okolí bude probíhat víkendovka pro děti, je kapacita přespávajících omezená. Pokud máte o ubytování zájem, vyplňte to prosím do formuláře. Možnost přespání vám potvrdíme, až bude jasný počet volných míst, tedy po uzávěrce přihlášek dětí. Děkujeme za pochopení.

Strava

Těm, co s námi zůstanou i přes noc, rádi nabídneme jídlo od našeho kuchaře (vyplňte prosím ve formuláři). Vlastní vaření není možné!

Další informace

Další pokyny a přesná pravidla budou zaslány přihlášeným účastníkům nejpozději do soboty 30.9.2017. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na e-mailu mana@tabormilicov .cz nebo na tel. čísle 776 560 727 (Máňa).


Na hojnou účast se těší Máňa a Pája

pozn.: HREY! je určena hráčům starším 18 let, kteří se účastní na vlastní nebezpečí a jsou plně odpovědní za případné škody, jež způsobí. Organizátoři nenesou za bezpečnost ani jednání hráčů zodpovědnost. Osoby mladší 18 let smí soutěžit pouze v případě, že je členem týmu i osoba starší 18 let, která pak za ně zodpovídá.